Через дефіцит пального та проблеми з електропостачанням на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини у Каховській громаді запроваджено графік подачі води.

Про це повідомляються окупаційні телеграм-канали.

Що відомо?

Стверджується, що через проблеми з пальним та електрикою насосні станції не можуть працювати у штатному режимі. У зв’язку з цим подача води здійснюватиметься за графіком — один раз на три дні.

"После отключения электроэнергии регенерация артезианских скважин будет осуществляться раз в три дня по графику. Каховский филиал «ОБЛВОДОКАНАЛа» совместно с администрацией Каховского округа настоятельно рекомендует жителям подготовить запас воды на три дня", - ідеться в повідомленні окупаційної влади Каховки.

Що було раніше?

Уже декілька тижнів так звана траса “Новоросія” перебуває під контролем безпілотників ЗСУ. Зокрема, з травня Сили оборони завдали безпілотниками близько 200 ударів по бензовозах, вантажівках та іншому транспорту на цій дорозі.

Унаслідок цих дій на лівобережжі Херсонщини та у Криму спостерігається значний дефіцит пального. Крім цього, з 21 червня у Криму повністю припинено продаж палива для потреб населення та бізнесу.

Надіслати новину: @NovakahovkaCity_bot

Приєднуйтесь до Нова Каховка сіті у Фейсбук
Долучайтесь до Нова Каховка сіті у Телеграм

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися