Через дефіцит пального та проблеми з електропостачанням на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини у Каховській громаді запроваджено графік подачі води.
Про це повідомляються окупаційні телеграм-канали.
Що відомо?
Стверджується, що через проблеми з пальним та електрикою насосні станції не можуть працювати у штатному режимі. У зв’язку з цим подача води здійснюватиметься за графіком — один раз на три дні.
"После отключения электроэнергии регенерация артезианских скважин будет осуществляться раз в три дня по графику. Каховский филиал «ОБЛВОДОКАНАЛа» совместно с администрацией Каховского округа настоятельно рекомендует жителям подготовить запас воды на три дня", - ідеться в повідомленні окупаційної влади Каховки.
Що було раніше?
Уже декілька тижнів так звана траса “Новоросія” перебуває під контролем безпілотників ЗСУ. Зокрема, з травня Сили оборони завдали безпілотниками близько 200 ударів по бензовозах, вантажівках та іншому транспорту на цій дорозі.
Унаслідок цих дій на лівобережжі Херсонщини та у Криму спостерігається значний дефіцит пального. Крім цього, з 21 червня у Криму повністю припинено продаж палива для потреб населення та бізнесу.