На тимчасово окупованій території Херсонської області посилюються проблеми, населення закликають, за можливості, виїжджати.

Про це в коментарі Укрінформу розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Ситуація на лівобережжі Херсонщини лише ускладнюватиметься. Це ще одна вагома причина подумати про те, щоб, за можливості, виїхати з цих територій. Ситуація і зараз складна, подекуди критична через бойові дії», - каже Соболевський.

Він також додав, що ЗСУ продовжать системно працювати по ворожій логістиці на ТОТ.

Соболевський наголосив, що тривале перебування в окупації сприяє тому, що людина все більше потрапляє під вплив ворожої пропаганди, через це зростає відсоток колаборації серед населення, що залишається на ТОТ.

«Ми бачимо це в Криму, ми спостерігаємо це зараз на інших тимчасово окупованих територіях. Тому треба виїжджати, якщо є можливість, особливо коли в родині є молодь, діти, їх треба рятувати від окупантів», - зазначив Соболевський.

В окупованих Каховці, Таврійську та Новій Каховці посилюються проблеми з водопостачанням, медициною, автобусним сполучнееям. В деякі села і селища Каховського району перестають завозити продукти і товари в магазини з Криму через підрив мостів та небезпеку.

Також потерпають від нестачі пального аграрії. Тож зі збором вражаїв можуть бути непереборні проблеми. І це прт тому, що чимало фермерів уже в боргах і кредитах через не зовсім вдалі попередні роки для сільгоспвиробників в умовах окупації.

Надіслати новину: @NovakahovkaCity_bot

Приєднуйтесь до Нова Каховка сіті у Фейсбук
Долучайтесь до Нова Каховка сіті у Телеграм

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися