"Схеми" зафіксували 10-кілометрову пробку на виїзд із Криму перед Керченським мостом. На тлі ударів, дефіциту палива та відключень світла жителі Криму все частіше намагаються залишити півострів.
Радіо Свобода повідомляє , що перед Керченським мостом на виїзд із окупованого Криму зафіксували пробку завдовжки понад 10 кілометрів. На супутникових знімках Planet Labs за 24 червня видно скупчення приблизно 1,5 тисяч автомобілів, що рухаються в бік Росії.
Черга починається від пункту пропуску перед мостом та тягнеться до району села Іванівка у Керченському районі.
Жителі Криму все частіше пишуть у соцмережах, що хочуть виїхати або назавжди, або хоча б тимчасово, тому що нормальне життя на півострові стає неможливим : бензин зникає, світло відключається, дороги та переправи працюють із перебоями. Це відбувається на тлі паливної кризи, відключень світла та постійних ударів по логістиці півострова.

Кримський міст регулярно закривають через ракетну небезпеку, роботу ППО чи загрозу атак українських морських дронів. Окупаційна влада також посилила огляди на пунктах пропуску, що додатково паралізує і цивільну, і військову логістику між Кримом та Росією.
Військові канали пишуть, що Україна продовжує перетворювати Крим на острів: під тиском вже міст, переправи, паливо, енергетика, залізниця та сухопутні траси через окуповані території. Для Росії це хвороблива картинка, оскільки півострів, який Кремль називав "рідною гаванню", тепер все більше схожий на ізольовану пастку.
Люди стоять у кілометрових чергах на виїзд, а маршрути постачання, що залишилися, стають все більш вразливими.