Місцева влада міста Буча, що на Київщині, уклала партнерські угоди про співпрацю з чеським містом Челаковіце та Чорнобаївською громадою Херсонської області.

Про це повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

Документи підписали під час Конференції з відновлення України, що відбулася у Гданську в Польщі.

Зокрема, місцева влада Бучі уклала угоду про співпрацю з Чорнобаївською громадою Херсонської області в межах національного проєкту Пліч-о-пліч: згуртовані громади”.

Документ передбачає координацію дій, обмін досвідом та взаємну підтримку між громадами, які зазнали різного рівня впливу від війни.

Також Анатолій Федорук додав, що досягнуто домовленостей про спільну роботу з начальником Чорнобаївської районної військової адміністрації Ігорем Дударем.

Після підписання угоди про побратимство з Челаковіце, що розташоване неподалік столиці Чехії, сторони домовилися розвивати співпрацю в освіті, культурі та обміні досвідом між громадами.

Такі угоди, за словами представників влади, спрямовані на посилення міжнародної співпраці, залучення європейських практик управління та підтримку відновлення постраждалих регіонів України.

Надіслати новину: @NovakahovkaCity_bot

Приєднуйтесь до Нова Каховка сіті у Фейсбук
Долучайтесь до Нова Каховка сіті у Телеграм

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися