Російські військові почали евакуювати свої підрозділи з Кінбурнської коси. Удари українських дронів викликали у супротивника серйозні проблеми з логістикою.

Про це в інтерв'ю "24 Каналу" розповів командир ОТУ "Одеса", полковник Денис Новіков.

Що відомо?

Сили оборони постійно завдають ударів по засобам поразки росіян, зокрема по артилерії різного калібру. Ворог намагається підтягнути ресурси вночі чи під час туману, проте українські військові, зокрема завдяки БПЛА середньої дальності, швидко їх знищують.

Завдяки діям українських військових у росіян на косі фактично припинилося постачання продовольства, боєприпасів та палива.

"Зараз ми разом із силами та засобами старших начальників УВ(с) "Південь" практично перерізали логістику окупантів на косі", - зазначив Новіков.

За даними розвідки, через цю ситуацію противник змушений евакуювати свої підрозділи з Кінбурнської коси.

«Солдат без їжі та прісної води воювати не зможе. Тому, за даними розвідки, зараз у них триває евакуація», – пояснив полковник.

Що було раніше?

Командир екіпажу аеророзвідки Lasar's Group Національної гвардії України із позивним «Домінік» розповів про спецоперацію, під час якої українським військовим вдалося знищити 18 російських танків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ , перед виконанням завдання бійці ретельно спланували операцію та протягом тривалого часу відстежували маршрути пересування ворожої бронетехніки.

В операції брали участь екіпажі ударних безпілотників Lasar's Group та артилерійські підрозділи союзних сил.

Завдяки координації дій по кожному танку супротивника було завдано удару. Більшість бронетехніки окупантів вдалося знищити.

І коли вже підключили і артилерію, і наші бомбардувальники, і всі ці 18 танків, можна сказати, що по кожному з них щось прилетіло, розповів Домінік.

Надіслати новину: @NovakahovkaCity_bot

Приєднуйтесь до Нова Каховка сіті у Фейсбук
Долучайтесь до Нова Каховка сіті у Телеграм

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися