У вівторок, 23 червня, з'явилася інформація про повну руйнацію залізничного мосту через Північно-Кримський канал у Криму.

Про це повідомляєтья у заяві Сил спецоперацій України.

Що відомо?

«Вибачте, але у нас тут офіційне термінове сполучення: залізничного мосту через Північно-Кримський канал у Криму більше немає», - йдеться у заяві.

У Силах спецоперацій наголосили, що «перший пішов».

Ідеться про міст в районі Джанкоя.

"Це була стратегічна військово-логістична артерія окупантів. Об'єкт був частиною транспортного коридору для переміщення вантажів, ресурсів і військово-матеріальних засобів у двох ключових напрямках: із території РФ через Крим – для забезпечення угруповання військ на південному напрямку, а також усередині півострова – для підтримання функціонування кримської військової інфраструктури…" - сказано в повыдомленні.

Що було раніше?

Пророцтво справджується. Крим стає безлюдним. Абсолютно непридатним для життя. Таку думку висловиви військовий експерт Андрій Іллєнко у «Фейсбук».

Вже зникло паливо, а отже зараз зупиниться вся логістика і торгівля. Далі у магазинах не залишиться продуктів. Потім під великим питанням опиниться робота критичної інфраструктури.

Про курортний сезон, роботу і гроші взагалі навіть смішно говорити. Далі ставатиме все гірше і гірше. Тобто все краще та краще.

І так буде доти, доки Крим не повернеться до рідної гавані, України, Києва. А доти – лише відрізана від світу сіра зона війни, кризи та безвиходу.

Надіслати новину: @NovakahovkaCity_bot

Приєднуйтесь до Нова Каховка сіті у Фейсбук
Долучайтесь до Нова Каховка сіті у Телеграм

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися