В окупаційній адміністрації Херсонської області, яку очолює зрадник України Володимир Сальдо, зростають панічні настрої.
Про це повідомляють агенти партизанського руху "Атеш".
Що відомо?
За даними партизан, причиною паніки стали регулярні удари по логістиці ЗС РФ. Під українськими атаками опиняються такі ключові об'єкти, як транспортні вузли, мости в районі Чонгара та Арабатської стрілки, а також траса "Новоросія".
Через це, за даними руху, ускладнюється забезпечення російських підрозділів, а безпека представників окупаційної адміністрації стала відносною.
В «Атеші» також заявляють, що погіршення ситуації пов'язане і з нездатністю російської ППО відбивати атаки.
На тлі того, що відбувається, не виключено, що херсонська окупаційна адміністрація найближчим часом буде змушена згорнути роботу та втекти до Запорізької області. Як основний напрям для евакуації розглядається Мелітополь, який поки що знаходиться далі від лінії фронту", - йдеться у повідомленні .
Що було раніше?
На ТОТ Херсонщини окупанти готують “дострокове голосування” на виборах до Держдуми РФ. Про це проросійським медіаресурсам заявила очільниця незаконної “виборчої комісії” регіону Марина Захарова.
За її словами, особливості виборчого процесу регулюються положенням ЦВК РФ з урахуванням діючого в регіоні воєнного стану. Окупаційна адміністрація планує задіяти всі можливі форми збору голосів поза виборчими дільницями.
Зокрема, Захарова анонсувала проведення так званого “голосування” вдома, на прибудинкових територіях, а також у “важкодоступних населених пунктах”.
Кількома днями раніше ЦВК РФ затвердила порядок проведення незаконних виборів на ТОТ України. Вибори до парламенту росіян заплановані на 20 вересня цього року.